Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 vajon...

Microsoft Lumia 640 vajon lejátssza ez a videót szaggatás mentesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék megkérni egy Microsoft Lumia 640 tulajt, hogy teszteld le nekem a készülékeden, viszi-e normálisan a videóanyagot. Ezt egy GoPro hero 4 kamerával rögzítettem, a felvétel nyersanyag, nincs tömörítve (1080p 60fps).

Feltöltöttem a onedrive fiokra és megosztottam, remélhetőleg onnan mindenféle gond nélkül letölthető.

Itt a link:

[link]



2015. jún. 24. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
VLC-vel is szaggat?
2015. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A közel jövőbe szeretnék venni egy ilyen mobilt és nincs rá lehetőségen letesztelni. Igazából ez egy kérés lenne hozzátok, hogy teszteljétek le nekem a belinkelt videóval, hogy frankón lejátssza-e. Ismerősnek lumia 925 van és az nem tudta folyamatosan. (igaz a 2 telefon hardvere nem egyezik)
2015. jún. 24. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
hát... 535-ön biztos nem megy :D bár a snapi 200 csak a 720p-t bírja... viszont a 640nek bírnia kéne
2015. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán viszi a gyári is.
2015. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] (bár nem adja vissza a videó, mivel 30fps, de nem szaggat és 60fps-sel játssza le)
2015. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat, különösen neked hogy még videóban is képes voltál igazolni :)
2015. jún. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!