Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DEFY+ -ra van-e használható...

Spumifater kérdése:

DEFY+ -ra van-e használható magyarítás és esetleg frissebb op-rendszer?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy DEFY+ -t. IMEI szám alapján beazonosítottam, tényleg az. Kicsit kísérletezgetnék vele. Rengeteg oldalt megnéztem már és most káosz van ezzel kapcsolatban. Érdemes-e magasabb verzióra váltani? Mivel tud többet? Mi a 'mod' és az sbf' állományok közötti különbség? És hogyan is kellene nekivágnom? Szóval minden érdekel ebben a témában.

#Motorola #Motorola Defy #android upgrade
2015. jún. 25. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy jó, miui alapú rom (stable GB)

[link]

A többit is ott találod, ha kipróbálnád őket.


Volt 1-2 romcserélős alapozó, gyorstalpaló a könyvjelzőim között, de már nem elérhetőek, úgyhogy ennek a keresése rád vár :)) mindenki ki tudja ezeket guglizni, de ha itt lenne készen, akkor is sokat kell olvasnod, hogy képben legyél.


[link]


Ha teljesen padlóra vágod, így lehet visszarakni egy gyári romot:

[link]

[link]


Magasabb verzióra nem szükségszerűn érdemes váltani, de majd kipróbálod. A GB jól szalad rajta, de magasabbal már lassul.

2015. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!