Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, iOS, vagy Microsoft?

Android, iOS, vagy Microsoft?

Figyelt kérdés
Nekem Android és Windows volt eddig, most azon gondolkozom, kipróbálok egy apple-t. Az lenne jó, ha tudnátok egymáshoz képest értékelni őket, a "Nekem eddig csak iPhone-om volt és sosem kéne más" típusú válaszokkal nem nagyon tudok mit kezdeni :) Köszi!

2015. jún. 24. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Android nekem nem jott be, most egy Lumiaj 535-om van es imádom. De ha lenne pénzem, beruhaznek egy Apple keszulekrre is
2015. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kérdező.. ***** válasza:
95%

Ha van pénzed IOS.

Ha nincs sok pénzed WP.

A kettő között pedig stock android.

2015. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Én így látom a helyzetet:


Ha arra kell, hogy elmondhasd: "Nekem nagyon sok pénzem van és nagyon menő vagyok", akkor iOS.


Ha arra kell, hogy megbízhatóan tudd használni, lehetőleg ne fagyjon, akkor Windows.


Ha komolyan gondolod a dolgot, akkor viszont válaszd az Androidot! Nem a legjobban optimalizált rendszer, de a legerősebb a három közül és személyre szabható.

2015. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kérdező.. ***** válasza:
93%

Androidból csak azt választ ami jól van optimalizálva,mert ha jól van akkor nagyon jó rendszer,a legjobb a három közül.

Ilyen a nexus/motorola.

2015. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek a 4. válaszolóval. Sajnos kevés az olyan Android eszköz, amelynél nem csak a nyers erő mutatkozik meg, hanem jól is van optimalizálva szoftveresen. Hardveres szempontból viszont kiemelkedőek. Ahogy a 4-es is mondta, leginkább a Nexus szériás termékek a legkiemelkedőbbek ilyen téren.
2015. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az emberek egy 50 ezres androidos készüléket, windows-os telefonokat hasonlítanak egy 200 ezres ios alapú rendszerhez. Androidot ha a csúcskategóriában veszel, akkor az égvilágon semmi különbség teljesítményben (itt a napi használatra gondolok leginkább). A windows meg mindegyiken jól megy. Úgyhogy ha apple után újra visszatérsz droidra, akkor 180 alatt ne nézelődj.
2015. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kérdező.. ***** válasza:
79%

Ez nem teljesen igaz.Mert azért egy galaxy s6-t is elver az iphone 6 például.

Androidból nexust kell venni ami 100-150k között szokott lenni és azoknál nincs jobb androidban.

2015. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Mégis miben veri el az iPhone 6 a galaxy s6-ot amit egy átlag felhasznánó észrevesz? Meg az ne zavarjon hogy sokkal nagyobb felbontást kell az s6-nak töltenie és így is szerintem több mint kielégítő a sebessége. Igen a nexus-ők is jók, de ha valakinek nem tetszik (mint pl. nekem sem) a gyakorlatilag semmilyen rendszer, akkor az is tökéletes mert sebességben nagyon jó. De napi használatban egyiknél se jön ki a különbség. Egy átlag felhasználónak meg nem mindegy, hogy a facebook 0,1 vagy 0,08mp alatt indul el?
2015. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
androidból csak Motorolát vagy Nexust válassz, ha nem akarsz idegeskedni
2015. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a zöldek. Úgy látom itt sem a rendszer maga a legfontosabb kérdés, hanem azon belül is az árkategória :)
2015. jún. 24. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!