Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 éves domino SIM-kártya jó...

10 éves domino SIM-kártya jó okos telefonba? Lehet ezzel internet előfizetéses csomagot kérni? Vagy ki kell cseréltetnem?

Figyelt kérdés
Még "buta" telefonom van. Most rendeltem egy okostelefont, de nem tudom hogy a régi, 10 éves SIM kártyám jó lesz e bele (elméletileg normál SIM-es telefon). Valamint szeretnék olyan domino díjcsomagra váltani amivel internetezhetek is. Ezzel a kártyával lehetséges lesz vagy igényelnem kell egy újat? Bocsánat, lehet nagyon hülye a kérdés, de már 8 éve ugyan az a telefonom van és ezzel nem igazán foglalkoztam.
2015. jún. 25. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A normál sim az a bankkártya méret. A mini sim az a hagyományos méret, mini az a kisebb és a nano a legkisebb.

Tehát ennek értelmében neked valószínű, hogy mini simed van és a telefon is ilyen, akkor a méret nem lesz probléma.


[link]

2015. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már a legtöbb új telefon micro simes(vagy nano), úgyhogy nagy a valószínűsége hogy már nem lesz jó, de a szolgáltató kicseréli ingyenesen ha a SIM saját néven van
2015. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

vagy méretre vágja :)

Mert az csak a műanyag, a közepe csak a fontos dolog.

2015. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne vágja méretre, egy 10 éves kártyán 1. az LTE sem fog működni 2. jobban meríti a telefont a nagyobb áramfelvétel miatt
2015. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
változott azóta a "közepe" is ;)
2015. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!