Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem birom telepíteni az...

Mért nem birom telepíteni az USB WIFI ADAPTER?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy usb wifi adapter újonnan. De Cd nem kaptam vele. Anyit mondtak hogy ez olyan hogy bedugom a számítógép ház USB helyére és magától felinstalálodik az eszköz.hazahoztam mindent ugy csináltam ahogy mondták de nem akar felinstalálodni de nem csinál még azt se mutatja hogy új eszköz csatlakozott. Mi lehet a baj és hogy birnám felinstalálni?
2015. jún. 26. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez akarod használni? Van egyáltalán wifis routered?
2015. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dobozán rajt kéne, hogy legyen milyen operációs rendszerrel kompatibilis. Ha nem olyanba dugdosod akkor nem ismeri fel. Bár a tapasztalatom az usb-s eszközökkel az, hogy annak ellenére, hogy nincs driver azért új ismeretlen eszközt szokott találni :S
2015. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 horex ***** válasza:

Azt nehogy leird, hogy valamely szolgáltató internet hálózatára akarsz csatlakozni, vagy a saját ruteredhez.

Azt se ird le hogy milyen gépbe dugtad be, milyen op.rendszer fut rajta.

2015. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!