Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos alkalmazások...

Az androidos alkalmazások használatához kell internet a mobilomra?

Figyelt kérdés
És a google play áruházból való alkalmazások letöltéshez kell internet?

2015. jún. 26. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

kb 10.000.000 van, én nem fogom felsorolni majd más :)

Igen, google play-hez kell.


Ajánlom szerezz be otthonra egy wifis routert, gondolom van számítógéped.

Vagy vegyél mobilnetet nyílván, csak az pénz ha normálisat akarsz :)

2015. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, akkor csak a letöltéshez kell?
2015. jún. 26. 22:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Az letöltött alkalmazás futtatásához már nem kell internet?
2015. jún. 26. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbbhöz nem, vagy csak a reklámok letöltéséhez. A többire azt tudom mondani, amit egy másik kérdésnél írtak: logika. A Play Áruház működéséhez internet kell. A letöltés szó általában valaminek a letöltését jelenti az internetről. Ha nincs internet, nem tudsz letölteni, így a Play Áruház sem működik. Azok az alkalmazások sem fognak működni, amik neten keresztül szerzik az adatokat, pl. egy internetes térképpel és az internetről letölthető forgalmi adatok alapján működő navigáció vagy egy internetes zeneáruház. Ellenben egy médialejátszó alkalmazás a telefonon tárolt zenéket internet nélkül is lejátssza.

Egyébként meg egy pillanat kikapcsolni a wifit. Próbáld ki, működik így a Play? Megspóroltad volna a kérdést, én meg a fenti mondatokat.

2015. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az=A (elírtam bocsi)
2015. jún. 26. 22:49
 6/7 A kérdező kommentje:
még nincs okostelefonom, azért se tudom kipróbálni még, de tervezem beszerezni pont bizonyos alkmalmazások miatt leginkább
2015. jún. 26. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor vásárlás előtt vagyok, a Media Markt áruházba járok nyomkodni a telefonokat (fényképezőgépeket és egyebeket). Több áruházzal ellentétben itt nem csak kiállítva vannak a termékek, hanem feltöltött akku is van bennük, így kipróbálhatóak.
2015. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!