Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung 5230-as telenonon...

Samsung 5230-as telenonon hogy kell beállítani, hogy beszélgetés közben ne zárja le a billentyűzárat?

Figyelt kérdés

Mert 3 másodperc, és billentyűzárat tesz rá.

És hogy kell a szülinapos kalendáriumot használni? Sehol sem találom, csak az ikont a widgetben, de ott nem nyitja meg.

És lehet-e üzenetjelző hangot választani, ha igen akkor hol kell beállítani?Sehol sem találom.


2010. márc. 2. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Segítek:)

A szülinapos dolgot a névjegyzékben kell beállítani. Pl: Anya és akkor rákatt szerkeszt és a szerkesztésben az utolsó előtti a születésnap beállítása. Csak ekkor fog üzemelni, egyébként a telefonod honnan tudná, hogy kinek mikor van?:D

A feloldás nekem nem zárja le pedig be se lett állítva, hogy automatikus lezárás. Nézd meg a beállításoknál h inteligens lezárás be vagy kivan-e kapcsolva. Ha bevan akkor kapcsold ki.

Üzenetjelző hangot beállíthatod a csengőhangoknál. Kiválasztasz egyet és beállít mint...rákatt

és jelzőhangként.

2010. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, a billentyűzár sajnos nem oldódott meg, pedig ki van kapcsolva.Nagyon zavar, hogy ahogy elindítok hívást, már le is zárja a telefont.

Ha valaki tud kérem segítsen!!

2010. márc. 2. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
jaj de hülye vagyok most jut eszembe nézzd meg a beállításoknál az érintőpanelt. És automatikus lezárás be vagy ki...ha bevan kapcsold ki...szerintem az lesz az.
2010. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!