Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem engedi megnyitni a youtube...

Nem engedi megnyitni a youtube-ot. Ez így marad?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: sony xperia z3-am van, amin töröltem a google foókomat, beleértve a gmail címemet is és azóta nem engedi megnyitni a youtube alkalmazást, amin a régi fiókommal voltam bejelentkezve. Ez így marad? Már soha nem fogom tudni mígnyitni a youtubot a telefonomon? Tudom, ki kellett volna jelentkeznem a törlés előtt, de ezt már nem lehet helyrehozni?? Azt írja ki "gond volt a fiókodba történőbejelentkezéskor" Hát még szép b+, mert töröltem azt!! Kéne egy kis segítség, mert felforr az agyvizem. Előre is köszönöm

#Android #Gmail #Google fiók #youtibe alkalmazás
2015. jún. 27. 17:29
 1/7 Duenna ***** válasza:
Csinálj egy új fiókot. Azzal jelentkezz be a YouTube-ra.
2015. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Play áruház sem működik
2015. jún. 27. 17:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Csináltam új fiókot, a m.youtube.com on már be is jelentkeztem, de a telefonomon lévő youtibe alkalmazás meg se nyílik, sem a play áruház
2015. jún. 27. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Azok még mindig a régi fiókomhoz akarnak cdatlakozni, így nem nyílnak meg asszem
2015. jún. 27. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak gyari visszaalitassal tudod kitorolni a telefonbol a regit.. nekem ugy remlik h igy van
2015. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK, MEGOLDÓDOTT! :D a google.com/account/recovery oldalon bejelöltem az "más problémáim vannak a bejelentkezéssel" opciót, aztán beírtam a régi, azaz a törölt emailt, aztén sikerült visszaállíttatni :D Azért írtam le, hátha valaki ugynígy sz@rul jár
2015. jún. 27. 18:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen a segítségeket, és bár sikerült megoldanom, azért szuperek vagytok. Még egyszer thx!
2015. jún. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!