Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek HTC DESIRE 610?

Edem11 kérdése:

Szerintetek HTC DESIRE 610?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy ilyen telefont(használtan),annyi van vele,hogy külföldi simes,de telefonálásra van egy régebbi telom.

Itt egy pár mellékelt kép a telórol:

[link]

[link]

[link]

[link]


15000 forintért megéri szerintetek?Vaterafutárral,utánvétellel 16200.Vélemények?



2015. jún. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
15000 forint irreálisan alacsony ár egy Desire 610-ért.
2015. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. jún. 28. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kockázatos, de ha nincs vele semmi probléma, akkor mindenképpen megéri, BestBuy kategória.
2015. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát azt írta a csávó,hogy cseh tele2 simkártyás,elol hatul hajszálkarcos,de a telefon sebességével nincs gond,nincs még 1 éves se a telo.Azert adja el mert vett egy Iphone 6ot.Esetleg olyat lehet,hogy megkérem a vaterafutárt,hagy nézzem meg,hogy tényleg a telo van e a dobozba?
2015. jún. 28. 12:53
 5/5 A kérdező kommentje:
aki árulja a telefont készséggel visszaír meg minden,kértem képet a telefonrol még pluszba csatolt is,ezek alapján én ugy gondolommegbizhato:)remélem nemlesz átbaszás
2015. jún. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!