Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól ugye nem lesz baja a...

Attól ugye nem lesz baja a telefonnak, ha véletlen a hűtőbe raktam?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 920-as telefon. Tegnap a késtő esti nagy bevásárlás után pakoltam a hűtőbe, és valahogy bekerült a telefonom is. Reggel találtam meg benne a reggeli készítése közben. Látszólag nincs semmi baja. Működik raja minden.

Ugye nem lesz a későbbiekben valami probléma emiatt?



2015. jún. 28. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű de ezt így nehéz meg mondani érdemes azért kicsit ki kapcsolni és szét szedni.
2015. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy baj lesz. Én egyszer havat lapátoltam, és valahogy elástam a telefont....nem lett baja

Szóval csak arra kell figyelni, hogy ne ess neki egyből hakszárítóval, mert akkor kicsapódik a pára rajta. Száraz normál hőmérsékletű helyen hagyd egy kicsit pihenni.

Maga az alacsony hőmérséklet nem árt neki, inkább a felmelegedéssel járó páralecsapódás ami megölheti.

2015. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"havat lapátoltam, és valahogy elástam a telefont"

ezen nagyon jót röhögtem :D

2015. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát, ha már használod, akkor baja nem eshetett, de máskor tényleg csináld inkább úgy, ahogy előttem is leírták. Az aksinak ugyan még jót is tehet egy kis hűtés, de azért vigyázz rá jobban.
2015. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már lassan 2 éves telefon, de nagyon szeretem. :)

Remélem tényleg nem lesz gond.

2015. jún. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!