Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki mobiltelefo...

Rendelt már valaki mobiltelefont a Mobilkereskedes.hu oldalról? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sosem rendeltem még telefont internetről, így tartok egy kicsit tőle, de amit most szeretnék vásárolni csak a webshopokban elérhető, és ezen az oldalon a legolcsóbb. Eddig pozitív véleményeket hallottam róla, de érdekelne, ha esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata.

2015. jún. 28. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég bóvlinak néz ki, 80-100k felett ne rendelj innen.
2015. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor melyik online áruházat tudnád ajánlani? Az ujgsm.hu milyen? Ott van még korrekt áron a telefon, amit kinéztem.
2015. jún. 29. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát talán Expansys, Extreme Digital, Speedshop, Bestbyte ilyesmi helyekről.

Amik árukeresőben vannak legfelül noname GSM-boltok azok mind gyanúsak. Általában nem magával a készülékkel van a gond, hanem az ügyintézéssel, garanciáztatással, kommunikáció hiányával. Ha veszel is tőlük, kizárólag gyártói garanciás készüléket vásárolj, mert a bolti garancia nem ér semmit. 100 ezres készülék ugye ha véletlen meghibásodik vagy valami, arra bizony mindenképp kell rendes garancia.


Abból élnek, hogy behozzák a szürkeimportos külföldi készülékeket, amiket csak ők csak külföldön tudnak garanciáztatni, meg sok bolt áfacsalást is végez, azért tudják annyival olcsóbban adni a készülékeiket, mint a normális boltok. Elvből kerülendőek ezek a boltok, hacsak nincs más lehetőség.

2015. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hű, köszi, hogy ezeket leírtad, ennek tudatában jobban átgondolom a vásárlást. Az a gond, hogy a telefon, amit venni szeretnék (Samsung Galaxy Grand 2)egyetlen megbízható helyen sem kapható (értsd Media Markt, Extreme Digital, stb.), és így gondban vagyok. De akkor szétnézek még inkább, mert az meg nem éri meg, hogy ha gondom lesz a telefonnal, akkor kidobhatom a kukába...
2015. jún. 29. 01:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű azért, mert már egy kifutó modell

[link]

(2013. novemberi)

Nem tudom mi, de biztosan van már utódja, amivel hasonló árban többet kapsz.

2015. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!