Iphone 6 csere?

Figyelt kérdés
van egy makulatlan fuggetlen iphone 5s-em, fuggetlen, foliaval. Ha rafizetek gsmbe 30-40000ft-t akkor el tudnek hozni egy 6-ot?

2015. jún. 29. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemélytől talán, gsm boltba ennél biztosan többet kellene fizetned, mert azok úgy húznak le ahogy tudnak.
2015. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, ha 30ért akarnák bevenni, és mondjuk azt mondanák hogy fizess 100at, hogy tudj cserélni 6-ra... Sajnos rettenet pofátlanul megy. Már 130ért kapsz 6-ost (minap nézelődtem, bár az kissé leharcolt volt, de biztos vannak jobbak,) napról napra megy le az áruk, megéri várni. Viszont hiába minimális az 5s és 6-os közötti tech-beli különbség, akkor is túl van árazva és az ötöst sz*ré-h*gyé akarják már csak bevenni. Anno én is így jártam, amikor 3GSt csréltem 4re amikor simán még 70ért aták a 3gs-t, fillérekért akarták bevenni azt - mondták h még jó, nekik is élni kell valamiből mert majd ezt eladják 70ért. Pfff. Jó. Így van ez.

Szerintem keress ismerősöket, akik 6plusra cserélik, hátha akad, és attól vedd meg. Ők sztem nem akarnak majd megvágni.

Ja.... Amúgy vannak korrekt dolgok.

Csak a leila gsm-be ne menj a nyugatinál, mert ott ha rád néznek és a használt telefonra azt mondják hogy új, ha NEM vagy szimpatikus. Aki előbb ment be, annak még használtként mutatták, hallottam és ugye a karcok is láthatóak voltak :) De persze azok "újak", és én vagyok a hüe. :) _bocs az antireklámért, de ha legalább ezzel egy embert elérek, már jó, és nem vágják át.

2015. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!