Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 nem tölt. Miért?

LG G2 nem tölt. Miért?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy g2 mobilt használtan kb fél éves. Eddig semmi baja sem volt, de múlt héten egyik este felraktam a töltőre és reggelre egy százalékot sem töltött. Erre ma reggel is ezt csinálta és mikor újra akartam indítani nem kapcsolt vissza, és fél óra nyomkodásomba telt mire egyszer csak felkapcsolt. De egész nap használtam és végig 100%ot írt, megint megpróbáltam újra indítani és ugyan az volt mint előtte. Ez szoftveres hiba lenne vagy magában a telefonban van a hiba?

2015. jún. 29. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Használt telefon átka..:/
2015. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.


ha bedugod alul a töltőt, akkot felugrik egy csík, amin az usb látszik, hogy jó az érintkezés..ha ez működik, akkor is nézz bele a csatlakozó-hüvelybe, van-e benne piszok?


azt hogy érted, hogy egész nap 100 %-ot írt?

2015. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy az ilyen hibák miatt nem éri meg használtan venni telefont, de nem gondoltam, hogy pont egy ilyet sikerul vásárolnom :S Csak most az érdekelne, hogy szoftveres e a gond vagy hardveres. Mert, ha szoftveres az nem nagy gond, lehet, hogy egyedul is megtudom oldani, viszont ha hardveres az már nagyobb baj.
2015. jún. 29. 19:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Játszottam rajta, használtam a messengert, stb. és nem ment lejjebb az akku szintje, ami lehetetlen, minimum 20%ot lekellett volna, hogy menjen. Tehát szerintem bugosan jelzi ki vagy nem tudom.
2015. jún. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!