Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyitja meg az...

Miért nem nyitja meg az alkalmazásokat és tölt le újakat a Nokia Lumia 520 telefon?

Figyelt kérdés

Nemrég lett bele új memóriakártya téve. Lettek rá rakva játékok, alkalmazások. Tegnap észrevettem, hogy a telepített játékok ikonja nem látható, meg nem nyitja őket. (sd kártyán vannak mind) Próbáltam, hogy leformázom a kártyát, és újra le akartam szedni, most meg az áruházban örökké "folyamatban" státusz alatt van, amit épp le akarok szedni. Megszakítani sem tudom.

Fényképet és videót ha csinálok, az rendben rajta van az sd kártyán, illetve átraktam másik telefonba, zenéket is másoltam rá, nem volt ilyen gond. (alkalmazást azon nem tudtam kipróbálni, az régebbi, nem okostelefon)

Tippek, hogy mit lehetne csinálni? A telefon 2 hónapos, az SD kártya 1 hete van meg.


2015. jún. 12. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Class hanyas kártya? Amúgy nem célszerű kártyára telepíteni alkalmazásokat, az megterhelő mind a telefon/rendszer, mind a kártya számára, főleg ha alacsony az írási-olvasási sebessége (alacsony a Class érték)
2015. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy ilyesmire is ügyelni kell sd kártya vásárláskor, csak vettem egyet.

Ez volt az:

[link]

2015. jún. 13. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Class 4... nem egy class 10, akkor ezért rossz
2015. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi az oka annak, hogy hét hétig semmi baj nem volt vele? Működtek róla a játékok/alkalmazások.
2015. jún. 14. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván összegabajotdtak a háttérfeladatok. Ments le minden adatot, távolítsd el az appokat a kártyáról, formázd mega kártyát, és csak zenéket/képeket tárolj rajta.
2015. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!