Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefont szeretnék...

Új mobiltelefont szeretnék vásárolni, mivel a kis Samsung Galaxy Mini 2-őm 2 és fél év után teljesen megadta magát. A keretem maximum 60-65 000 Ft, ennél feljebb sajnos nem tudok menni. Ki milyet ajánlana?

Figyelt kérdés
Minőségi készüléket szeretnék, ami nem fagy le állandóan, hogy a fejem a falba akarjam verni (mint az eddigi készülékemnél), továbbá fontos lenne, hogy nagyon jó fényképeket lehessen vele készíteni, nem csak a hátsó, hanem az első kamerával is. Nagyon értékelném a korrekt, őszinte válaszaitokat akár komolyabb indoklás kíséretében is (sőt a hátrányok említésével is)!

2015. jún. 29. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Lumia 735 a te készüléked a leírtak alapján...


6.1mp-es hátlapi kamera, nagyon szép képeket készít. 5MP-es előlapi kamera ami tud 1080p-ben is videót rögzíteni. Gyönyörű kijelzője van és kinézetre sem rossz szerintem. A windows phone egy gyors, stabil, akadás és fagyásmentes rendszer. Ez a telefon megkapja a win10-et is ősszel, kicsit nézz utána hogy az hogy fog kinézni de szerintem qrvajól. :D Alkalmazásokból egy kicsit kevesebb van mint android-on, de ez a lemaradás a win10-el valószínű be lesz hozva. Ha nincsenek nagyon extra alkalmazás igényeid akkor tökéletes lesz számodra. 2-3 évig biztosan számíthatsz rá.


A Lumia 640-et is nézd meg még ilyen árban, arra is ugyan ezek vonatkoznak.


[link]

[link]

2015. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

A kérdező telefont szeretne, nem lumiát.


"6.1mp-es hátlapi kamera, nagyon szép képeket készít. 5MP-es előlapi kamera ami tud 1080p-ben is videót rögzíteni. "


A megagigaterapetapikszel továbbra sem mérvadó.


"Gyönyörű kijelzője van és kinézetre sem rossz szerintem."


Majd mondd ezt pár hónap használat után, amint beég szépen a "gyönyörű" gui.


"A windows phone egy gyors, stabil, akadás és fagyásmentes rendszer."


Fapados vacak, nagyon más nem is lehet... Persze annak ellenére tud az fagyni, bőven.


"az hogy fog kinézni de szerintem qrvajól."

Ugyan szubjektív, de ami jól néz ki, az ez(ek):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


"Alkalmazásokból egy kicsit kevesebb van mint android-on, de ez a lemaradás a win10-el valószínű be lesz hozva."

Aham. A jövő heti lottószámokat is ilyen módon tippeled? Részvétem.

2015. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

#1-gyel egyetértek. A lumia 735, és 640/640XL nagyon jó telefonok. A wp stabilitása is kiemelkedően jó.

Hozzá tudom még tenni a moto G-t ha droidot szeretnél.

Vagy esetleg LG G3s is nagyon jó (bár nem annyira mint a motorola)

2015. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Én 735 tulaj vagyok, egyre több alkalmazás van wp-re, a Sony Z3 al nem lőttem ilyen szép képeket mint ezzel, az akksi nagyon szuper, gyönyörű az amoled képernyő, ha meg esetleg beégne(jelzem a lumia 800 2 éves és nincs beégve) cserélik gariban. Nagyon gyors, a mérete tökéletes, skypeon megjegyezték milyen szép képe van a kamerának. Én ajánlom, Sosem volt problémám sem ezzel, sem a 630, de még a 800assal sem pedig az wp7
2015. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

1. csak leírtam hány megapixeles te szerencsétlen :D szerintem nem hazudtam azzal, mikor azt mondtam hogy szép képeket csinál

2. érdekes módon egy 735 tulajt sem hallottam még beégésre panaszkodni

3. mitől is fapados?

4. igen, látod szubjektív, úgyhogy senkit nem érdekel a gyökérséged

5. gratulálok a csodás hasonlatodhoz, jó szar volt ez is


további szép napot :)


ja...


nem



3.

2015. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tetszik a Lumia 735, több oldalon is jobbnál jobb véleményeket olvasok róla, úgyhogy most azzal szemezgetek. Az lenne még a kérdésem, hogy applikációkat lehet-e rá gond nélkül telepíteni (mivelhogy windows phone)? Mert olyanokkal rémisztgetnek az ismerősi körben, hogy mindenért külön kell majd fizetnem. Gondolok itt pl. a Google Play Áruházra, a Gmailre. Ha esetleg hülyeséget kérdeztem, akkor pedig légyszíves nézzétek el nekem, sajnos korántsem vagyok olyan jártas a témában, mint kellene. Köszönöm előre is! :)

2015. júl. 1. 12:19
 7/15 anonim ***** válasza:
van store ugyanugy, google accountot tudod szinkronizalni.. gmailt nem kell leszedni mert ha beallitod a google accountot akkor feldob egy levelezo appot hozza :D
2015. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azóta sem vettem még meg a telefont, de a mai nap muszáj leszek! :D Egy kérdésem lenne még a 735-ről: Milyen a hangminősége? Hangzása? Zenelejátszó? Számomra mérvadó a tiszta, zajmentes hangzás. Előre is köszönöm. Ja igen, és a diktafon milyen minőségű hangfelvételeket készít?
2015. aug. 14. 13:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Azóta kiderült egy két probléma a telefonról. Ha hátul a kamera mellett véletlen letakarod a mikrofont akkor semmit sem hall belőled a vonal tulsó oldalán lévő ember, főleg akkor szerencsés ez mikor betámasztod a válladhoz a telefont. Hangra egyébként maga a telefon elég jó, jó fülhallgatón keresztül, külső hangszórón is. Nemrég jelentkezett nálam, és még néhány mobilos kollégánál egy elég idegesítő hiba, a némulás random. Ilyenkor atelefon mindent ugyan úgy csinál csak hang nélkül. Az ébresztésnek nincs hangja, nincs billenytű hang, nincs csengés. Csak az ujraindulás segít. Néhányan elég pipák voltak a microsoftra, hiszen a telefon miatt késtek el a munkahelyükről..
2015. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem akarok kotekedni most.. de a legfrissebb szoftverrel jottek elo ezek a hibak? mert nalam sose volt ilyen nemulos gond marcius ota
2015. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!