Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefont szeretnék...

Új mobiltelefont szeretnék vásárolni, mivel a kis Samsung Galaxy Mini 2-őm 2 és fél év után teljesen megadta magát. A keretem maximum 60-65 000 Ft, ennél feljebb sajnos nem tudok menni. Ki milyet ajánlana?

Figyelt kérdés
Minőségi készüléket szeretnék, ami nem fagy le állandóan, hogy a fejem a falba akarjam verni (mint az eddigi készülékemnél), továbbá fontos lenne, hogy nagyon jó fényképeket lehessen vele készíteni, nem csak a hátsó, hanem az első kamerával is. Nagyon értékelném a korrekt, őszinte válaszaitokat akár komolyabb indoklás kíséretében is (sőt a hátrányok említésével is)!

2015. jún. 29. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, a párom 630 asa utoljára azt a frissítést kapta ami az újraindulást gátolja. Nekem az utcsó a 735-ön az új beállítások menüt spécizte fel, lehet duplakoppintassal lezárni a tálcán a képernyőt. Mind a kettőnknek előjött már többször. Valami belső hiba. Nem hinném, hogy valami alkalmazás okozza.
2015. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ez a probléma mennyi idő után jött elő?

Az a gond, hogy nekem a 930 egy álomkészülék lenne (egy Iphone 6 lenne a legjobb, de hát megfizethetetlen), viszont ennek az árával is vannak gondjaim, jelenleg akciósan 120 ezerért láttam, akciósan...így sem tudom megfizetni. Más készüléket pedig, amiről ennyi pozitív véleményt olvastam, nem találtam. Esetleg tudnál valamilyen alternatívát ajánlani helyette ugyanebben az árkategóriában? A problémák ellenére egyébként továbbra is ajánlanád? Egyik ismerősömnek 735 van és imádja. A múltkor volt alkalmam kipróbálni, az op. rendszer felidegesített, mert ugye egyáltalán nem vagyok hozzászokva, de maga a telefon nagyon szerethető kis készüléknek tűnt.

2015. aug. 14. 19:33
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Hibái ellenére inkább 930. Egyszerűen többet tud. Ezeket a hibákat hetente foltozzák. Egyébként komolyabb gondal nem találkoztam a win10-ben. A hiba kb júli elején vettem a 735-öt, asszonyé 630 az meg kb fél éves
2015. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségedet! Nem akarlak zargatni, de annyit azért még megkérdeznék, hogy a Microsoft 640 XL-ről vannak e tapasztalataid? Ár szempontjából tökéletes lenne.
2015. aug. 14. 22:51
 15/15 anonim ***** válasza:
41%
Egy negatívummal találkoztam nála, 5.7 colon ( pontosan nem tudom mennyi) a hd felbontás kicsit kevés nekem. Ettől Függetlenül nagyon jó telefon .
2015. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!