Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érveket hozzak fel,...

Milyen érveket hozzak fel, hogy miért érdemes megvenni a Microsoft Lumia 640 XL-t?

Figyelt kérdés
Tönkrement a régi Androidos telefonom, viszont semmi esetre sem akarok újra Androidosat, így a Windows Phone mellett döntöttem. Addig eljutottunk otthon, hogy már megértik, hogy Windows-os telefon kell, de nem értik miért nem jó nekem az Androidos, amikor testvérem barátja annyira fényezi a Lenovo telefonokkal együtt. Mindenféleképp a Lumia 640 XL-t szerném, csak valahogy meg kellene győznöm őket, hogy megéri, mert itt most nem a pénz dominál, hanem az, hogy minél tovább működőképes legyen nagyobb hibák nélkül, mivel nem akarnak minden évben új telefont venni nekem. (Az előző még egy évet sem húzott ki, félév után aksija tönkrement.)

#Windows #mobil #mobiltelefon #telefon #Microsoft #XL #lúmia #Micrososft Lumia #Windoews Phone
2015. jún. 30. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Megbízható, tartós teledonok. Megéri megvenni.

- gyors

- stabil, gördülékeny

- tartós

- nagyon jó kamera van rajtuk


Az igaz, hogy a droidhoz képest kicsit szűkös még az alkalmazáskínálat, de remélhetőleg ez a w10-zel változik majd.

Mindenesetre gyorsan terjednek a windowsos teledonok, nem véletlen. Az emberek kezdenek rájönni, hogy alsó kategóriában ezek érik meg a legjobban.

2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, de a Lumia 640 XL tudását tekintve a felsőkategóriába tartozik és a legjobb ár-érték arányú telefon.
2015. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 az elsőnek, szerintem mindent elmondott
2015. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hiába fényezi a lenovot majd másfél(vagy kevesebb) éven belül az agyára fog menni úgy is.. :)
2015. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
+1 az elsőnek.
2015. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Én egy sima 640-et szerettem volna eleinte, aztán végül egy 535-öm lett. második, a 640 XL egy középkategóriás telefon, de ettől függetlenül nagyon jó
2015. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!