Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes?

Lotroka kérdése:

Szerintetek melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Fontos lenne mert végre leszeretném cserélni a régi telómat és az alábbi döntésekre jutottam:

- Blackberry z10

- Motorola G (2014) vagy G

- Nokia Lumia 735


Bármelyik os-t szívesen elhasználom, nekem az a lényeg hogy 1 év után se legyen laggos és támogatás legyen rá.


Válaszokat előre is nagyon köszönöm, de már tényleg jó lenne egy másik telefon.



2015. jan. 12. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Moto G nekem 1 ev utan ugyanugy mukodik, mint ujkoraban. Masik kettovel nincs tapasztalatom, de szerintem hasonloan jo telok. Szerintem azt vedd, amelyik tetszik, nagyon mellefogni szerintem egyikkel sem fogsz.
2015. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm a válaszod, nekem egyedül az nem tetszik h kevés az app windowson es bb-n.
2015. jan. 12. 23:16
 3/4 huskyloverapach válasza:
Én a lumiát nem ajánlom nekem 925-öm van és a kameráján kívül nem sok jó van benne kikapcsolja magát youtubekor bejön a hangya háború 2honap meg kijonra egy alkalmazas vagy egyaltalan nem de kalapácsnak ugyanúgy funkcionál mint a réfebbi verziói csak velük szemben lapjával kell beütni a szöget nen élével. Bb szte elég jó de enekem az a nyomogombos fajta volt azzal nem megy az ékezet
2015. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D Tehát ennyit a Lumiákról de lehet csak egy rossz modell-t fogtál ki :) de Szerintem Moto G


Köszönöm a válaszokat :)

2015. jan. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!