Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galxy S5 vizbe esett,...

Samsung Galxy S5 vizbe esett, de bekapcsol. Egy ido utan kiszarad?

Figyelt kérdés
Galaxy S5 telefonomat beleejtettem a vizbe es ugye vizallo lenne de az esestol kinyilt a hatlap es belement egy kis viz. Rogton szetszedtem mar kb. 3 napja rizsben all es latom hogy egyre jobban szarad ki. Sikerult is bekapcsolni csak a kepernyo villog es kb. 1 perces hasznalat utan teljesen besotetedik. Van valami esely arra hogy kiszarad es jo lesz?

2015. jún. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha eltelt 3 nap, akkor már nagyon nagyon kicsi rá az esély.


Megpróbálhatsz szervizet, de a javítás valószínűleg annyi lesz mint maga a készülék használtan vagy még picit drágább is lesz.


Én a helyedben kérnék a szervizben árjavaslatot, ha túl sok akkor keresnék egy S5-öt használtan, jó állapotban.

2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Hát sajnos nem valószínű...:(

Esetleg vidd be a szemvízbe mond meg nekik, hogy be ázott aztán lehet tudnak vele valamit csinálni ha meg nem akkor sajna ez van.

2015. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a vízzel van a baj, rakhatod akármennyi rízsbe (ezt a baromságot aki kitalálta) hanem a víztől beinduló kémiai folyamatok nyírják ki a telefont, oxidál benne minden, zárlatos lesz, kb lehetetlen kipucolni
2015. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi lett vegul a telefonnal? megjavult? en is pont igy jartam
2015. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!