Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonomat a...

Beleejtettem a telefonomat a wc-be 3 napja. Van még rá esély hogy kiszárad?

Figyelt kérdés
Szombaton a strandon beleesett a telefonom (samsung galaxy s 4) a wc-be és reménykedve abban hogy kiszárad, nem szóltam a szüleimnek. Szerintetek van még rá esély, hogy kiszárad és megjavul? Nincs kép még mindig. A javítás mennyibe kerülne? 17/L

2015. jún. 30. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a leírás alapján nem szedted ki az akkut, bekapcsoltad megint, mielőtt kiszáradt volna, már véglegesen elromlott, gsm boltosoknak még jó, bizonyos alkatrészeket még fel tudnak használni belőle
2015. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiszedtem az akksit de visszatettem párszor megpróbálni
2015. jún. 30. 09:54
 3/4 adamperlaki ***** válasza:
100%
Pont ezt nem kellett volna. 3 napig szétszedve kellett volna hagyni a telót és utánna megpróbálni bekapcsolni.
2015. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahj :( akkor már arra sincs esély, hogy megjavítsák?
2015. jún. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!