Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég kaptam egy Nokia lumia...

Nemrég kaptam egy Nokia lumia 735-öt és egy idelye egyes napokon mindig jelez hogy vegyek valami hatos lottót. Nem lehetne ezt valahogy leállítani?

Figyelt kérdés
Akkor is üvölt ez a jelzés ha le van némítva a telóm es nagyon idegesít.Már megpróbáltam leállítani keresgélni d e nem sikerült és nem találtam semmit. Nem tudom hogy valahogy magától töltötte e le vagy ez benne volt de nem lehetne ezt valahogy letörölni\leállítani? Előre is Köszi a segítséget!

2015. júl. 1. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Tmobile? Am a tmobile app ban a lottónál kilövöd az értesítéseket. Ha meg nem kell az app (amúgy sok haszna nincs, mert a sim alkalmazásban is van lottó, autópálya rész) akkor töröld le.
2015. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!