Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 vagy galaxy...

Samsung galaxy s6 vagy galaxy note edge?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik mindkettő, de nem tudok dönteni...

A note edge nagy kijelzője miatt tetszik, egyszerűen nagyon szép szerintem. Meg van microSD bővíthetősége, ami az s6-ból "valahogy" kimaradt, és az sztem zavarna... De nem tudom, hogy a snapdragon 805 mennyire jó a samsung rendszere alatt...

Az s6 meg az exynos 7420, meg a jobb ujjlenyomat olvasó miatt (tudom, hogy nem kötelező tartozék, de ha már van, akkor legyen jó), meg kompaktabb is valamivel.

Mi a véleményetek a kettőről?

Tapasztalatok a note4/edge -vel? Vagy a galaxy s6-tal?

Milyenek? Előnyök, hátrányok egyaránt érdekelnek, mert nem tudok dönteni ( nem most veszem, hanem majd későbbi vásár)



2015. júl. 1. 15:35
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
100%
Szerintem note edge komolyabb telefont mint az s6.
2015. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Note Edge drágább ugyan, de annyival jobb is: egy hajszálnyival csak, de nagyobb felbontású a kijelzője és a hátlapi kamerája is, gyorsabb a processzora, és nagyobb az akksija. Ráadásul akár 128 GB kártyát is rakhatsz bele, az S6 memóriája viszont nem bővíthető! Szoftveresen is mindkettőre van Lollipop, szóval az S6-nak az árán kívül az előlapi kamera felbontása az egyetlen ütőkártyája. Note Edge sokkal jobb!
2015. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem a note edge lesz belőle.
2015. júl. 1. 21:47
 4/4 kistigris99 ***** válasza:

#2

+1

2015. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!