Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet . Apk fájlokat...

Hogyan lehet . Apk fájlokat letölteni PC-re?

Figyelt kérdés
Sajnos a telefonomon (Lenovo A328) kevés a belső memória és SD-kártyára kéne raknom a programokat. Ezért úgy gondoltam letöltöm gépre aztán rárakom az SD-kártyára. Csak nem tudom hogyan.

2015. júl. 1. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nem így működik. :)


A beállítások/alkalmazások felületen próbáld meg használni az "áthelyezés SD kártyára" opciót.

2015. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem nincs olyan. :)
2015. júl. 1. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor használd az APP2SD.apk programot.

Amit lehet, azt átrakja..

2015. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Le tudod tölteni PC-re, de az csak a telepítője. Mint amikor gépre az install.exe-t letöltöd. Maga az alkalmazás abból bontja ki magát és másolódik fel a megfelelő helyre. Ha nincs elég helyed a telefonon, rakj át mindent, amit lehet a kártyára. Ha így sincs elég, rootold a telefont és mondjuk Titanium Backuppal rakt át azokat az appokat is, amik maguktól nem mennek, de te tudod, hogy át szabad rakni (rendszeralkalmazásokat, üzenetküldőket NE). Ha így sincs elég, töröld le ami nem kell és foglalja a helyet.
2015. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!