Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafoneról mit a véleményetek?

Vodafoneról mit a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg telekomos vagyok.

Amit szeretek, hogy jó a 4G lefedettség, és nagyon olcsó az internet (3k 5gb adatforgalom).

Viszont minden más drága, és még a VOIP-ot is tiltják, kivéve ha korlátlan telefonálós csomagod van. Kösz b@meg akkor már nem kell.



Viszont most nagyon nézem ezt a Red Medium EU-t a vodanál. 11990ft havonta, 2gb net, minden hálózatba, és EU-n belül minden magyar számra korlátlan telefonálás.

Sőt alap készülék biztosítás is van benne, ami a T-nél 2-3k havonta.


Telekomnál 14990ft + 3000ft a biztosítás + 590ft az EU-s dolog, szóval kb. 18500ft/hó hogy egy Red Medium EU csomagot csináljak belőle és ebben csak 500MB net van, a telefont pedig még meg se vettem akkor.


Aki Vodás leírná a véleményét róla?

Mert ezt akárhogy nézem megéri.



2015. júl. 1. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*MI a véleményetek :)
2015. júl. 1. 19:39
 2/5 kérdező.. ***** válasza:

Nálunk mindenki vodás a családban.Nem volt gond eddig.A lefedettségük is jó,na meg olcsóbb mint a többi szolgáltató.

Nekem vodafone mobil wifim van ami 3,5k és havi 8GB adatforgalom és csak belassítják mikor elfogy.Szóval a netjük is nagyon gyors,gépen is tökéletes napi használatra,telefonra meg pláne.

2015. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már eszméletlen régóta vodás vagyok, komolyan annyira régóta, hogy nem tudom az évet sem mióta vagyok ügyfél. Nagyon elégedett vagyok. Lefedettsége elég jó, pár helyen van kis térerő ingadozás. Árban is nagyon jók, és sokat is nyújt a szolgáltatásuk. Az internetük gyors, ha elfogy akkor lassítják. Ezzel nincs gond mert szép gesztus, de olyan szinten belassítják, hogy gyakorlatilag felér azzal mintha kikapcsolnák, rákenyszerülsz hogy vegyél. Ha redes vagy akkor nagyon rendesek az ügyfélszolgálatnál, és van 4g elérhetőség a nagyobb városokba eszméletlen sebességgel (megjegyzem a 3g-jük is több mint kielégítő). Amikor én átváltottam redre (kellett a munka miatt) akkor még ilyen eu-s medium mizéria nem volt, nem tudom mi lehet ez de ha kapcsolatban van azzal, hogy eu-n belül kedvezményesen beszélhetaz akkor nagyon megéri. Ha ez így van, akkor én is váltok erre mert nekem ez az állandó kapcsolási díj sok. A többi szolgáltatóhoz képest jobb, olcsóbb (persze azonos csomagot kell nézni ami korlátlan beszélgetés, sok és gyors net, kinyalják a segged ha az ügyfélszolgálatot felhívod, kedvezmények külföldön stb.).


Röviden: nagyon jó szolgáltató, megéri a pénzét.

2015. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, hogy kedvezményesen, de EU-n belüli magyar számot korlátlanul hívhatsz! :)
2015. júl. 1. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostmár én is Medium EU-s lettem 😊
2015. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!