Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? HTC Desire 816 vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 21:10
1 2
 1/15 kérdező.. ***** válasza:

Egyik sem éri meg.

Ennyiért Lumia 640/Moto G 2nd gen 4g/OnePlusOne

2015. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A 816 jó telefon.
2015. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát ez elég necces! Lollipop egyikre sincs, a Samsungra csak Jelly Bean, HTC-re is max. KitKat van.

Viszont a HTC nem csak szoftveresen, hanem hardveresen is jobb, annak ellenére, hogy kicsivel olcsóbb: gyorsabb processzor, erősebb ram, nagyobb felbontású kamera elől-hátul, nagyobb akksi. Viszont NFC nincs rajta, ami már alap kéne hogy legyen minden okostelefonon, ráadásul a kamera képminősége botrányos, ránagyítva elég homályos.

Szóval én felsoroltam, de dönteni én sem tudnék, mérlegeld ezeket, és próbálj meg így dönteni!

2015. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A HTC egy kategóriával jobb mint a Samsung Galaxy S3. A legjobb telefon az áráért.
2015. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szerintem akkor a HTC-t választom.
2015. júl. 2. 08:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Legjobb telefon az áráért?? Aligha! Nem állok neki vitatkozni, de ennyiért vannak jobbak is! :D
2015. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs jobb ebben a kategóriában, mint a HTC.

Vegyük az említett moto g-t és a 640-et


HTC:

- Lényegesen gyorsabb processzor

- Lényegesen több memória

- Jobb akkumulátor

- Sokkal komolyabb elő- illetve hátlapi kamera

- Vékonyabb (ilyen méretnél ez fontos)

- Sokkal jobb hangszórók.

- Van LTE (640-ben nincs)

- Nagyobb kijelző, jobb élmény

- Nem üres android, jobb a felhasználói felülete, mint a moto g-nek illetve 640-nek

- Hosszabb élettartam (1 éves de teljesítményben veri mind a 2 ellenfelét, és ez így is marad)


Lumia:

- Windows élmény (ha lehet így hívni a gyakorlatilag gyári androiddal vetekedő nulla rendszert, ami nem szép)

- Tovább lesz támogatva


Moto G:

- Lényegesen nagyobb belső tároló

- Tovább lesz támogatva

2015. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kérdező.. ***** válasza:
Viszont azt is vedd figyelembe hogy a HTC Desire 816 nem gsm boltból 90k fölött van.
2015. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Új korában sem volt annyi, most meg pláne nem. 70-80 körül lehet kapni magyar menüvel, tartozékaival, garanciával. Moto G-t szerintem nem is kapsz itthon. A lumia meg nyilván olcsóbb mint mindig.
2015. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kérdező.. ***** válasza:

Tessék:

[link]

GSM boltban kapni csak 80k alatt.Annyit meg nem ér.80k-rt veszel egy OnePlusOne-t ami csúcskategória.

moto G-t vehetsz expansys-ról vagy emagról.

2015. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!