Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen feltöltőkártyát ajánlot...

Milyen feltöltőkártyát ajánlotok rövid időre?

Figyelt kérdés

Hamarosan két külföldi érkezik Magyarországra egy program keretein belül hat hétre, és én vagyok felelős értük. Szükségük lenne SIM kártyára az ittlétük alatt, csak azt nem tudom, melyik szolgáltatóé éri meg a legjobban.


Ma bementem a Telekomhoz, hogy tanácsot és ajánlatot kérjek, hát mit ne mondjak, elég rondán viselkedett velem a hölgy. Ideges volt, mert nem működött a sorszámosztó és egyebek, nem is értettem, hogy miről beszél pontosan. Valami 4000-et mondott, amiből 2700 lebeszélhető, de ha internet is kell, akkor megint valami csomag kell vagy mi a szösz. Nagyon ingerült volt, inkább otthagytam az egészet.


Tudnátok segíteni?



2015. júl. 2. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Egy ilyet találtam: [link]


Bocsi, hogy angolul van. Csak össze vagyok zavarodva, mert az üzletben azt mondták, hogy csak a fent leírt lehetőség létezik...

2015. júl. 2. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség az, hogy valami sufni gsm boltból vásárolsz előre aktivált simeket
2015. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
így van, vagy mondjuk benzinkúton. én mondjuk "olx-en" is vettem egyszer öcsémnek, szintén aktiválatlan, bontatlan instant sim kártyát, 500 Ft volt, annyi is volt a lebeszélhetőség, szóval jobban megérte, mintha a telekomtól kértünk volna.
2015. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"csak azt nem tudom, melyik szolgáltatóé éri meg a legjobban. "


Tökmindegy, egyiknél sem jobb különösebben a percdíj a nem létező kartell miatt. És ha elkezdenek telefonálgatni, pláne haza, akkor az öregisten pénze sem lesz elég a feltöltésre.


A többit nem ismerem, a Tmobil ad híváskedvezményt elektronikus (!) feltöltés esetén, pl. ráküldesz 5000 Ft-ot és egy hétre kapsz 50 percet hálózaton belül:

[link]


Ha Dominót veszel, akkor erősen ajánlott kiválasztani valamielyik tarifát mert az alap Dominó nagyon szar percdíjas (hahaha.. még a legendásan aljas magyarországi percdíjak mellett is szar, azért ez már valami, a Q anyjukat....)

[link]


Ha kell mobilnet is, akkor itt válassz, de figyelj itt is az aljasságra: kattints át a "nincs még net a díjcsomagodban" fülre:

[link]

2015. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!