Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos mobiltelefont...

Milyen androidos mobiltelefont ajanlotok? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

1. Iphone-t nem tudom vegyek-e, mert azt hallottam peldaul fajlokat Iphone csak Iphone-nak kuldhet....es konnyen is torik?! Ez igaz? Tobbi hatrany esetleg??


2. Ezenkivul nem szeretnek SAMSUNGOT!


3. Nem tudtok vmi jot, ami nem olyan atlagos?


2015. júl. 2. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
4. Mennyit szánnál rá?
2015. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Te döntöd el hogy veszel-e. Az, hogy iPhone fájlokat csak iPhone-nak küldhet nem teljesen igaz. Annyi igaz belőle, hogy Bluetooth-on nem fogsz tudni képeket meg zenéket küldeni másoknak. De egy csomó alkalmazás létezik erre, pl. SHAREit. Egy android felhasználónak elsőre kicsit furcsa lehet az iTunes. Könnyen törik? Ki mennyire vigyáz rá... Ha földhöz vágdosom persze hogy könnyen törik.


2. helyes


3. Nem átlagos és jó? Xiaomi. De érdemes olyan Xiaomi telefont választani amiben 2GB RAM van.

2015. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. valaszolo

Kb max 100 000-ret, tobb penzt nem annyira akarok kolteni ra, kivebe, ha veszek Iphone-t.


2. valaszolo

Ez szerinted jo marka....en errolmeg nem is hallottam

2015. júl. 2. 22:32
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha engem kérdezel, akkor egy Sony-t, mondjuk egy z1 Compact-ot. 4 mag, gyönyörű kamera, és nekem karácsony óta (azóta van meg) egyszer sem fagyott le, egészen addig nem, amíg nem frissítettem a 4.4.4.-et 5.0.2-re, szóval ezt senki ne tegye. De tényleg imádom, nagyon jó. ;)
2015. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Sony vagy LG.. Árukereső n van amúgy speciális keresés ott beállítod ahogyan neked jó. Sőt ott Még vélemények is vannak (Ha vannak) :)
2015. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Sony Z széria, Nexus5, Oneplusone.
2015. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
A Sony egész jó telefonokat gyárt ebben az árkategóriában.
2015. júl. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kérdező.. ***** válasza:
100%
Nexus 5/OnePlusOne/Moto X 2014/Xiaomi Mi3
2015. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sonyban gondolkoztam, de egyik sem fog meg igazan://

A BlackBerryk nagyon tetszenek, csak, ha jol tudom becsodolt es nem is gyartjak oket?! Vagy igen? A Passportrol velemeny??

2015. júl. 3. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
A Xiaomi magyarországon nem nagyon ismert márka, de ettől még jó.
2015. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!