Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fényképezésre milyen telefont...

Fényképezésre milyen telefont érdemes megvenni? Lehetőleg ne Samsung és Max.85 ezer forint.

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 13:32
 1/6 anonim válasza:
72%
Iphone 4S.Lesz rá iOS9,szép képeket készít.
2015. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%

Huawei p8 lite

Tapasztalatból mondom.

Nekem bejött

2015. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 1020 vagy Sony Xperia Z-sorozatból válassz, attól függ, melyik rendszer jön be! Nem csak felbontásban, képminőségben is verhetetlenek!
2015. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rendszer mindegy!
2015. júl. 3. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

első remélem csak viccel a 4S-sel...:D

alapvetően nincs is gond az iPhone-al, de akkor már inkább vegyél egy 5-öt...tényleg jó képeket készítenek azok is, de amúgy ha nem zavar a rendszer, akkor Lumia 1020. én egy évig használtam, nekem nem tetszett annyira wp-vel...én inkább azoknak ajánlom, akik egy komolyabb hobbinak gondolják a fotózást, nem csak kattingat.

mikor eladtam, volt egy érdeklődőm, 1 óráig fotózgatott csak úgy random, és meglepődött, hogy hát ez nem is csinál olyan jó képeket. ha valaki foglalkozik azzal, hogy mit és hogyan fotóz, akkor bármilyen telefonnal lehet jó képet csinálni, csak valamelyik kicsit manuálisabb beállításokkal, valami meg egyszerűen kezelhető.

2015. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Egyetértek! Most telefon nélkül az iPad-ot kell használnom fotózásra. De ezzel is lehet gyönyörű képeket készíteni persze csak fókusszal!
2015. júl. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!