Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem új (gyári) akkumulátort...

Vettem új (gyári) akkumulátort a telefonomba (L7 II) de annak ellenére hogy mindig 100%-ot ír azt az egyest ott az elején igazán letagadhatná. Mi baja?

Figyelt kérdés

Amikor először betettem még nem tudtam vele bekapcsolni, jó, mondom magamban, biztos fel kell tölteni.

Ráteszem a töltőre, nagy nehez a sok-sok LG logó után betölt az akku töltése kijelző, és 100%-ot írt.

Megpróbáltam bekapcsolni, azzal is nyöszörgött még egy kicsit de bekapcsolt.

Aztán mikor bebootolt kihúztam, és ki is kapcsolt. (Na itt mondtam neki hogy fuck up..)

Megint bekapcsoltam, most már simábban ment a dolog, mondhatni mintha normális lenne, de utána pedig, miután bebootolt egy 2 perccel fogta magát és újraindult.

Mi a fene baja van?? Ez egy vadi új gyári akkumulátor, ennek nem kéne hogy baja legyen..

Légyszi aki tud segítsen!



2015. júl. 3. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglehet, egy sittes akkut vettél. Próbáld ki olyannal, amely üzemel, vagy vidd el kipróbáltatni.
2015. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát de honnan szedjek olyat ami üzemel?

Jó, megvan a régi, de azt akarom lecserélni!

Nekem egy működőképes vadi új kéne, amiért FIZETTEM..

Hova vigyem el tesztelni, az nem jó ha én próbáltam volna használni?

Mellesleg azt mondják nem volt hozzá garancialevél...

(Egy ismerősöm rendelte meg, és úgy adta oda, mert ebayről lett rendelve nekem meg nincs bankszámlám és rendelés előtt kellett volna fizetni úgy.)

2015. júl. 3. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy mennyire megbízható az ebay?

Mert állapotra újat írtak, de ha nem az akkor eléggé átvágtak, de az meg a megbízhatóságát csökkenti.

Szóval mennyi esély volt erre hogy ez megtörténjen?

(Már ha biztos hogy sittes akku..)

2015. júl. 3. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak telefonokat javó műhelyek. Esetleg, ha ott próbálnád, vagy a barátaidtól.
2015. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De a telefonnak semmi baja! A régi akkuval működik, csak az az akku 2 éves, és a mobilnet például nagyon gyorsan meríti, és ezért leakartam cserélni,

De az új akku az ami szar. Ha az én telómban nem működik máshol se fog.

Az ismerősöm aki megrendelte már írt nekik, hogy mi a helyzet, talán van esély cserére, szerintem ez lesz a gond, hogy szar, és majd kicserélik. Azért kösz a segítségeket!

2015. júl. 4. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!