Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem v újat vegyek?...

Lecseréljem v újat vegyek? Nokia 5310 vs. Samsung corby.

Figyelt kérdés

A Nokiám képernyője betörött, és full tropa lett. A házat is le kéne cserélni rajta. Ez így összesen lenne 16 ezer.

Na mármost. Lenne Samsung Corby 20ért.

Inkább megjavíttassam, vagy vegyek egy Corbyt, mert jobban megéri ha belefektetek még 4-5 ezret, és akkor új lesz?

Mit tennétek? Csere, vagy javítás?

Köszi a válaszokat előre is.:)


2010. márc. 3. 14:10
 1/8 anonim válasza:
Szerintem Corby. Nem tudom megindokolni miért, nagy szakamber nem vok, de sztem Corby. Újonnan lenne 20?
2010. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen hibátlan állapotban, garanciával.

Én nagyon afelé hajlok h megérné.

2010. márc. 3. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
megérné, bár sok rosszat hallottam a corbyról is. Én nekem is az volt az első kiválasztott telefonom...de a boltban meggonoltam magam. De inkább vegyél új telefont, jobban megéri.
2010. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szintem mindenben ugyanaz mint az 5310 csak a corby érintős ha úgy számoljuk akkor megéri lecserélni érintősre párezerért és a külsője is szép sőt a hátlapját is cserélheted nekem még csak az 5310-es volt a kezembe ezért tudom hogy bírja a strapát főleg a füles nemtudom hogy törhetted össze de nagy erő kell hozzá a samsung is strapabíró lehet hát én inkább a corby-t választanám jobb a változatosság én is meg untam az 5310-et most lg kp502-esem van az is kb ennyit tud
2010. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17.15 ös vok.jaj ezt elfelejtettem mondani de röhej hogy 16e-rért javítani amikor 25-ért vettem a telót
2010. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha javítanám akk vennék hozzá házat is, és ezzel együtt lenne 16. Am meg úgy sikerült összetörni h leesett a tükörként funkcionáló visszapillantó tükröm a telómra amit éppen töltöttem. Szívás..:P
2010. márc. 3. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
uhhh akkor már értem az egyik ismerősöm meg minden hónapba vesz uj telót mert szerencsétlen vagy elejti vagy ráül és széttörik a képernyő XD ezért vett ütésálló telót.rá 1 hónapra elveszett XD
2010. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztm corby!
2010. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!