Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet hulye kerdes 0 pont de...

Lehet hulye kerdes 0 pont de ha az iphone 4s nek kicserelem az alaplapjat akkor torlodik az icloud zar?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alaplappal egyutt kb. egy uj telefonod lesz.
2015. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem egy másik lopott telefonét kapod meg?
2015. júl. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az alaplap a mindenje a telefonnak. Ha ezt kicsereled minden dolog gyari lesz rajta, azaz se icloud zar se semmi. Ezert a zsebesek elso dolga is az, hogy kicsereleik az alaplapot. Mindenkeppen cserelj alaplapot, mert ha ezzel az alaplappal esetlegssen csatlakozol internethez, akkor azonnal kuldi a pontos lokaciodat annak, aki elhagyta a telefont. (Mar ha elhagyta...) De nem feltetelezek rolad az eg vilagon semmit kedves kerdezo!


(Bocsi az ekezetek miatt!)

2015. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En a telefont igy vettem kezbol hogy volt rajta icloud account de nem volt le zarva a telefon lehetett hasznalni. az Itunes ban lattam hogy van gyari bealitasi lehetoseg es aktivaltam ezt az opciot amivel azt ertem el hogy a telefon inditasakor keri az icloud felhasznalo jelszavat amit sajnos nem tudok es az eredeti tulajt sem erem el.
2015. júl. 6. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
orgazdasagert akar sittre is kerulhetsz. a telefon 90%, hogy lopott.
2015. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Nem véletlenü nem lépett ki belőle, és nem éred el... Ez tuti hogy lopott, vagy talált. Mielőbb szabadulj meg tőle, és legközelebb lépjen ki a tulajdonosa.
2015. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!