Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 3: "Nincs regisztrálva a...

Ace 3: "Nincs regisztrálva a hálózaton"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2 hónapja vettem egy T-mobil függő Ace 3-at a vateráról. Eddig jól működött, aztán tegnap mikor hívni akartam valakit ezt írja ki: "Nincs regisztrálva a hálózaton". A kártyát áttettem egy régebbi független telefonba, az felismeri a hálózatot és kiírja, hogy T-mobile. Mindenféle megoldást próbáltam, de egyik sem jött be! Azt is hallottam, hogy akkor csinálja ezt, ha nincs feltöltve egy bizonyos ideig az egyenleg. Tény, hogy kb 3 hónapja nem volt feltöltve. Mondjuk SMS-t nem kaptam, hogy lejárna a kártya. Ilyenkor mi van?:S

2015. júl. 4. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az van barátom, hogy a telón részlet volt, és nem fizették, ezért letiltották.

Ezért kell mindig független telefont venni!

Most van egy papírnehezéked, ez volt a tanulópénz.

2015. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan az a szituáció van nálad most, amit leírt az első válaszoló.


Ez tényleg sz*pás, és tényleg egy papírnehezéked maradt.

2015. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, legalább tudom mi van! :/ Eladni sem tudom valamennyiért alkatrésznek?
2015. júl. 6. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
De eltudod, csak közölnöd kell a vevőnek hogy le van tiltva. Persze jóval kevesebbért fog elkelni az biztos, de olyanokat kitudnak belőle venni mint a képernyő, hangerőgombok, ilyenek.
2015. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh, ez megnyugtat, köszi! Természetesen tájékoztatnám a vevőt a telefon "állapotáról". Ez nálam alap. Bár látom másoknál nem... Na mindegy. Mennyiért tudnám eladni szerinted? Szép esztétikai állapotban van, nincs rajta karc, nem volt leejtve, az aksi is megkímélt. Még fólia is van a kijelzőre. Doboz, töltő van. Örülnék azért ha elkelne valamennyiért, máskor csak boltból veszek telót! :S
2015. júl. 6. 16:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem: Esetleg használt telefonos boltba érdemes lenne bevinni? Ott is megvennék?
2015. júl. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!