Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 3 közül melyik okostelefon...

A 3 közül melyik okostelefon a jobb tapasztalataitok alapján? LG L65, Samsung Galaxy Ace 3, vagy Microsoft Lumia 435?

Figyelt kérdés

Egyéb telefon ötleteket is elfogadok, egyelőre ezeket néztem. Nálam a 30ezer a lélektani határ, annál drágábbat nem szeretnék (a fentiek is 30ezresek úgy h nem kártyafüggetlenek)

24L



2015. júl. 4. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak hétköznapi használatra kell, akkor egy iPhone3Gs, 4, vagy ha kicsit beljebb nyúlsz, egy 4S ( Ezt nagyon ajánlom )
2015. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 532, Lumia 635 1GB vagy nagyon kicsit többért Lumia 535.
2015. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ne vetess már vele rég elavult telefonokat...

A 4S még esetleg határ eset, de már az is régi, lassú.


Ennyiért valami Lumia a jó választás.

2015. júl. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kérdező.. ***** válasza:
Lumia
2015. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#3


Nekem egy 3Gs van, 2009-ben hoztam ki a boltból.

Azóta is hasít.

2015. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Akkor is nagyon elavult, már frissítést sem kap rég, hardveresen meg...

Manapság iPhone-t 5 alatt nem szabad venni, az meg bőven nem 30, szóval valami Lumiát érdemes nézni a kérdezőnek.

2015. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, iphone-t semmiképpen sem veszek elvből, mert kövezzetek meg, de szerintem az nem kicsit túlértékelt, és annyit nem ér mint amit elkérnek érte.
2015. júl. 5. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Állítja egy csomó ember, akinek nincs pénze rá.


Nincsen baj azokkal az emberekkel, akik leszarozzák, de egyszerűen nem értenek hozzá, és még nem fogtak a kezükben.


Az egyik ismerősöm vett egy méregdrága új Samsungot, elkértem tőle fél percre, és kicsit megnyomogattam. Recsegett és ropogott. Ezért nem vennék Samsungot.


Az iOS rendszer nem igényel nagy hardveres teljesítményt, így kisebb hardverrel is tökéletes élményt tud nyújtani.


Nincs bajom a kérdezővel, de ajánlom hogy előtte próbálja ki.

2015. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem leszaroztam csak annyit mondtam h túlértékelt. Fogtam már a kezemben iphonet, engem nem nyűgözött le annyira. Eddig még csak samsungom volt és egyáltalán nem volt velük semmi gondom. Tén h nincs pénzem iphonera de ez sztem a kérdésből is kiderült. Ettől függetlenül ha lenne pénzem akkor sem vennék 80 meg 100 ezres telefonokat mert azt pénzkidobásnak érzem (saját vélemény és nem leszarozom a drága telefonokat), mert személy szerint úgysem használom ki az összes benne rejlő lehetőséget. Nyomogatni nem szoktam meg dobálni sem, szóval az én "nyúzásomat" túlélik a "gagyi" telefonok is...

Szóval iphonet nem veszek.


A többiektől kérdezném h ennyivel jobb a lumia mint a samsung? Es azért jobb mert az windows és nem android, vagy nem az oprendszer miatt hanem maga a készülék jobb?

2015. júl. 5. 23:28
 10/11 kérdező.. ***** válasza:

Az iphone nem túlértékelt.Pont annyit tud amennyit ér.A samsung a túlértékelt az s6-tal,mert drágább mint az iphone,mégsem tud annyit.Ennyi erővel mondhatjuk,hogy az összes gyártó csúcstelója túlértékelt,ami igaz is valamilyen szemszögből,de hát a csúcskategóriát meg kell fizetni.

Alsókategóriában egyértelműen lumia,mert a samsung nagyon hányadék telefonokat csinál ebben a kategóriában.Sőt 30k-rt semmilyen más telefont nem tudsz venni ami normális kivéve lumiát,talán még Moto E-t ha találsz.

2015. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!