Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Vírusos lett a...

Mit tegyek? Vírusos lett a telefonom? Vagy ez csak kamu? (Microsoft Lumia 535 Dual)

Figyelt kérdés

A Talking Ginger nevu jateknal jott elo ez: [link]

Nem mentem ra



2015. jún. 20. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, az egy reklám, még veletlenül se nyomj rá, lépj vissza
2015. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kamu!
2015. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jol tettem h nem mentem ra
2015. jún. 21. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, persze, és szerinted akik ezt csinálták, honnét tudnák, hogy van-e vírus a te telefonodon??!! Ezt sehogy nem tudják ellenőrizni kívülről, nehogy tényleg el hidd! Ez, meg még olyan is van, hogy "13 vírus van a telefonodon", meg hogy "A telefonod lassú!" - mindenfélét beadnak, hogy valamit letöltsél, és ez nekik haszon. Nehogy tényleg bedőlj az ilyeneknek, nem létezik olyan fejlett hálózat, ami távolról ellenőrizni tudná bármely telefon állapotát! Mind csak kamu.
2015. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. bejön a reklám hogy x db vírus van az ...... telefonodon, kattints a tisztításhoz!

2. Az átlag felhasználó rákattint, hogy megszabaduljon a "vírustól"

3. letölti a reklámozott appot

4 tulajdonképpen abban van a vírus

NE higgy ezeknek a reklámoknak!

2015. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
wpre amugy se megy virus mert egy zart rendszer nagyon
2015. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
a nagy ötlet ebben a vírusírtásban az, hogy nemtudod letörölni, csak hard resettel..
2015. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!