Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség Iphone 4 töltésével...

Segítség Iphone 4 töltésével kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
A telefonom nem jelzi fent a jobb sarokban, hogy töltene, viszont körülbelül 3× olyan lassabban, mint normálisan, tölt... Tehát be van dugva a töltőre, szép lassan töltöget, de nem is jelzi. Viszont ha használom, játszom rajta vagy bármi (ugyanúgy bedugva marad), akkor nem tölt, hanem merül. A töltővel lehet a gond, vagy a telefonnal?

2015. júl. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen töltőt használsz? a gyárit?
2015. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a Bónusz Brigádnál vettem Energizer töltőt, de eddig maximálisan meg voltam elégedve vele!
2015. júl. 10. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
és másikkal próbáltad már? szerinem a töltő lesz a lúdas
2015. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet h megtört a kábel. Én néha kicsit érzékeli és akkor tölti is. Ja és van egy íratlan szabály hogy ha rá van dugva töltőre, jobb, ha a wifit kikapcsolod és akkor gyorsabban tölt fel. Ezt próbálod?
2015. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni egy másik töltővel, és akkor kiderül minden! Utolsó válaszadó, nagyon szépen köszönöm ezt a tippet, kikapcsoltam a wifit és a mobilnetet is, és tényleg sokkal gyorsabban tölt :O
2015. júl. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!