Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet hogy pl. egy...

Hogy lehet hogy pl. egy Samsung Galaxy S4 belassul fél év után, de a Galaxy Mini nem?

Figyelt kérdés
Több olyat hallottam hogy androidos csúcskészülékek belassulnak, leállnak egy idő után. Az én Galaxy Minim több mint két éves és semmi baja nincs. Ez hogy lehet? :D

2015. júl. 5. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak azért mondják, mert nekik XY csúcskészülékük van, a másiknak meg XZ csúcskészülékük, és akkor hazudjunk hogy jobban érezzük magukat.
2015. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem s4 van és nem lassult be, mondjuk ez használattól függ sztem.
2015. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mibden nap használom netezésre, játékra stb. és még nem volt újratelepítve. De barátnőm Xperia U telefonja kevesebb ideig bírta, először lassú volt, most már be sem kapcsol.
2015. júl. 5. 17:41
 4/4 kérdező.. ***** válasza:
75%

Azért mert a régi samsungok még elég jók voltak,de a mostaniak egyre rosszabbak,talán az s6-tal megtört a jég.

Nem samsungot kell venni androidból és akkor nem fog belassulni.

2015. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!