Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy járok én jobban? Többi lent!

Hogy járok én jobban? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval ,szeretnék egy Iphone 5S-t,(6-ra nincs pénzem,és az amúgy is nagy lenne nekem),és eszembe jutott a telenornál azt hiszem beszámítják a készüléket (sony xperia z1 mini), és a maradékot kifizetem. Viszont úgy hallottam, hogy a GSM boltokban is beszámítják,és ott jó állapotú használt telefont is vehetek,ami nekem tökéletes lenne. Valamint még, jövő novemberben jár le a 2 éves hűségnyilatkozatom erre a sony telefonomra,úgy is beszámítaná a telenor,vagy ki kell várni amíg lejár? A GSM boltokban ki tudják ütöttni a telefont,így nekik ez nem lenne gond.

2015. júl. 6. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A beszámítást felejtsd el. Hirdesd meg valamelyik népszerűbb oldalon (például hardverapró), sokkal többet kapsz érte így. Viszont ha részletre vetted, először inkább fizesd ki teljesen, mert még akkor is nagyon nehezen vesznek törlesztős telefonokat, ha írsz melléjük letiltás elleni garanciapapírt.
2015. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ne számíttasd be sehol.Inkább add el.A z1c elég népszerű.Hamar elkel szerintem ha jó árért adod.GSM boltba pedig ne vegyél mert garanciát nem adnak rá.
2015. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szolgáltatós akciók maximum ilyen 15ezres kedvezményt adnak bármilyen használt készülék leadásával, szóval igencsak rosszul járnál. próbáld meg eladni, bár aktív hűségidővel nem igazán legális a dolog, illetve ha közlöd az érdeklődőkkel, hogy ez van, valószínűleg el fog kerülni mindenki. én is már 13 éve havidíjas előfizető vagyok, mégsem merném azt állítani pl. a mostani telefonom esetleges eladásánál, hogy nyugi, fizetni fogom a hűség leteltéig a havidíjat, mert bármikor előfordulhat, hogy olyan helyzetbe kerülök, hogy megszorulok. és akkor tiltják is a már nem nálam lévő telefont, de ez a te döntésed. olyan 45-50ért el tudod adni.
2015. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm nektek!
2015. júl. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!