Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik teljesen fehér iPhone 6?

Létezik teljesen fehér iPhone 6?

Figyelt kérdés
Még régebben láttam képet teljesen hófehér iPhone 6-ról. Viszont a Telekom oldalán színválasztási lehetőségek között nincs ilyen. Amúgy nem akarok venni mert nevetségesnek tartom, hogy mennyibe kerül csak puszta kíváncsiság. :D
2015. júl. 6. 09:09
 1/4 anonim válasza:
46%

Nálatok is le van tiltva a Google, hogy nem tudsz rákeresni arra, hogy "fehér iPhone 6"? Ne adj isten "iPhone 6 white"?

Válaszolva a kérdésre, igen, létezik.

2015. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld, nincsen letiltva. És képzeld, rákerestem. Csak mivel telekom oldalán nem találtam ezért gondoltam, hogy valami clone-ról láttam képet. De szerintem inkább nézd meg mi van az oldal fejlécére írva. 'Amit máshol nem mertél.. itt megkérdezheted' szóval ne, hogy már én legyek a hülye mert feltettem egy kérdést egy direkt erre a célra kitalált oldalon. :D
2015. júl. 6. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarok venni... Puszta kíváncsiság"

Hát nem tudom, én csak olyan termékekre vagyok kiváncsi amit szeretnék ;)

2015. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó én sem akarok venni mondjuk egy samsung galaxy s6-ot, de azért kíváncsiság megvan, szóval ez egyáltalán nem egy nagyon furcsa dolog.


amúgy meg nincs fehér...asztroszürke/fekete, ezüst/fehér és arany/fehér van.

2015. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!