Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5C telefon memóriájá...

Az iPhone 5C telefon memóriáját lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem rég vettem egy iPhone 5C telefont 8gb memóriával. Az lenne a kérdésem ha ez később megtelik lehet-e cserélni a memóriát pl 16gb-osra? Semmi gond nem lenne később sem ha azt az Other mappát ami legalább 1 gigát foglal lehetne valahogyan törölni :D

2015. júl. 6. 16:33
 1/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Egyik Apple termék sem bővíthető. Sima 5-öt kellett volna venned, akkor választhattál volna nagyobbat.
2015. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
100%
Nem tudod bővíteni.
2015. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2015. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezért nem veszünk telefont villogásból : )
2015. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 az előzőnek! :D Ne nagymenősködj, ha használni is akarod valamire a telókat, annyi pénzért olyan szuper Androidosok és Windows Phone-osak vannak...! 32, 64, sőt, némelyikbe 128 gigás kártyát is lehet tenni!
2015. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem, nem tudom miből szűrtétek le, hogy villogásból vettem.. Nekem ez tetszett azért szereztem be.. volt már elég sok androidom a jobb fajtákból és hát nem igazán sokáig voltam velük megelégedve. Egyébként meg köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 6. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem abból szűrték le-és én is- hogy "lehet-e fejleszteni?...."


Nem tudom, lehet velem van a hiba, de mielőtt megveszek valamit, pláne olyat, amit hosszabb ideig akarok használni, akkor annak egy kicsit utánanézek, csak az alapvető információknak, hogy mikor kiadok érte 120.000 ft-ot, ne akkor kelljen szembesülnöm azzal, hogy elkrtam, nem kicsit, nagyon!


Most nálad is az a helyzet, senki nem tudja miért azt vetted, amit.

Azt viszont mindenki tudja, hogy annyira sem voltál képes, hogy bepötyögd a googleba, és olvass róla egy 15-20 percet.

2015. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!