Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon vagy ios?

Androidos telefon vagy ios?

Figyelt kérdés
maga a menuje miatt az iphone..ha jol tudom ios nak mondjak de nem ertek hozza..tapasztalatok erdekelnenek ha mar valaki mond a kettot probalta neki melyik tetszett jobban!?

2015. júl. 6. 17:54
 1/8 kérdező.. ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni.Bemész valamelyik szolgáltatóhoz megnézed őket élőben.

Egyébként androidból viszont vigyázni kell,hogy mit veszel mert könnyen ki lehet fogni rosszat amit aztán megbánsz és csak az androidot fogod szidni,mert szar telefont vettél.

Androidból csak bizonyos márkákat éri meg venni,mondjuk úgy,hogy csak bizonyos márkák/telefon típusok hozzák az IOS szintjét(gyorsaságát,stabilitását,támogatását).

Ilyen például a nexus ami a google referencia telefonja,amin a google kifejleszti az androidot.Ez az színtiszta androidos telefon amibe semmi nincs csak tiszta gyári szoftver,mert a többi márka amiket ismersz samsung például a saját maga által átszabott és ezzel elrontott androidot rakja a telefonjaikra,ezért szíják sokan az androidot,holott a gyártót kéne.

Szóval androidból csak szigorúan nexus,motorola vagy oneplus esetleg még htc.

Ezek olcsóbbak az iphone-nál,de hozzák a szintjét így megbánni nem fogod őket.

IOS-ra ha van pénzed és tetszik neked akkor nyugodtan megveheted.

2015. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt:)) hat most samsungom van de leakarom cserelni iphone-ra de olcsora..4s-re tudom sokan szidjak meg regi...de szerintem celnak megfelel ha jobb a menu mint androidba mar megeri..csak en nem ertek ezekhez.:) varom a tovabbi velemenyeket:)
2015. júl. 6. 18:22
 3/8 kérdező.. ***** válasza:

Hát a 4s már elég régi,bár attól függ mennyi ideig tervezed használni,mert még fél évet el lehet vele lenni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huuuha komoly haboru ment ott a linkben...:Ddd amugy ez ilyenkor hogy van ezt mar nem is lehet akkor ujonan venni? ha az elado aztmondja nem reg vette akkor az nem is igaz? mar nem is gyartjak?
2015. júl. 6. 18:44
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
De még lehet kapni sok helyen újonnan 70k körül.
2015. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehat akkor sak meg kell kerdezni hogy mikor vette esetleg papirt kerni rola es akkor nem csak fel evetbir ki?! olvastam mas oldalakon hogy ha megkimeled 3-4 evet is kibir..de hat nemtudom...nem is egy eletre veszem..
2015. júl. 6. 19:08
 7/8 kérdező.. ***** válasza:
Igen,viszont hardveresen akkor is elavult már,hiába veszed meg újonnan,na meg már lassul be,mert nem bírja az új szoftvert amire lehet frissíteni,pláne ha most megkapja az IOS 9-t még,akkor vége lesz,belassul nagyon.Frissíteni meg kell,mert lesznek olyan appok amihez kellesz a friss szoftver.
2015. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaaa igy mar ertem...ha valaki igy mondta volna eloszor is felfogtam volna miert mondjak annyira hogy regi es stb...csak en nem ertek ezekhez..:Dd koszonom hasznos volt:)
2015. júl. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!