Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénteken kapnék egy samsung...

Pénteken kapnék egy samsung grand prime lite telefont legalábbis eddig a napig ugy volt h nagyon szuper uristen dejo stb. de aki adná nekem (apaxd) azt mondja h ő annak a kártyáját nem adja mert kell neki?

Figyelt kérdés

meg azt is mondta h nem is olyan jó az a telefon kapok én annál jobbat. De mit csináljak? Többi lent."persze most még úgy van" az 70-es én meg most 30-as vagyok. és kifüggetleníteni ki lehet 6000ft-ért de akkor a garancia elveszne. és anya meg azt nem engedi igy. De kiderült ma hogy az a telefonanyának is kéne meg ő 70-es is szóval nagyon jo:') de apa azt mondja hogy neki van egy 70-es kártyája és azt ide adja. Szóval beszéljem meg anyával hogy kié legyen. Mit csináljak?nemtudom h várjak...vagy elfogadjam..mert végülis ez a számom nincs úgy leadva sehova csak barátnőimnek..de ki mit csinálna a helyemben??

Egyáltalán jó az a telefon? aki ért hozzá az kerem irja le h milyen.Köszönöm.


2015. júl. 6. 18:42
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
Nagyon rossz telefon.Szoftvertámogatása 0,hardver még nem lenne baj,ha nem egy samsung szoftver futna rajta,amit egy 200k-s telefon is nehezen visz el.Én nem ajánlom.Ennyiért sokkal jobb telefonokat lehet kapni.Mennyit szánnátok rá?
2015. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát a telefon már megvan..

De jobb mint a sony x-peria e telefon?

Csak én meg már bele éltem magam..de ténleg hagyjam?

2015. júl. 6. 20:01
 3/3 kérdező.. ***** válasza:
Jobb mint az xperia e sokkal.Ha tetszik neked akkor nyugodtan vedd meg.
2015. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!