Nexus 4 vs Nexus 5?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék új telefont venni, ezen a két Nexuson gondolkozom, de nem tudom megéri-e többet költeni és egy N5-öt venni a 4-es helyett. Használtan venném kb. 20ezer ft különbség van a kettő között. Szeretnék minél olcsóbban kijönni a vásárlásból.

Ezen felül azt szeretném még kérdezni, ha netalán a 4 mellett döntök akkor az kb. hány évig lesz még használható? Hogy fut rajta az 5.1.1 android? Nem akadozik?

Kijön-e rá a 6.0?

Eddig egy Sony Xperia Solám volt, ahhoz képest milyen?



2015. júl. 7. 08:08
 1/5 kérdező.. ***** válasza:

Az xperia solahoz képest egy felüdülés lesz mindkét nexus.

A nexus 4 még mai napig jó telefon és állítólag megkapja az android M-t!Az 5.1.1 óta azt írják,nagyon stabil a rendszer.A nexus 5 viszont akkor is gyorsabb és gördülékenyebb mint a 4,mivel csak erősebb a hardvere.Szerintem már nem éri meg venni,viszont akinek van annak lecserélni nem éri meg.A nexus 5 még szerintem másfél évig biztos támogatva lesz,míg a nexus 4 max az év végéig.Szerintem nexus 5-t vegyél,megéri az a +20k hidd el.Nekem nexus 5-m van és ajánlom mindenkinek.

2015. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Szerintem is jobban megérné az 5ös, csak az már jócskán meghaladja a keretet :/

Ha 4-eset veszek az kb. hány évig lesz még "használható"?

Esetleg nem tudod, hogy az új generációs nexusok mikor jönnek ki? Szerintem valószínű, hogy miután megjelennek, kicsit le fog menni a többi ára.

2015. júl. 7. 11:01
 3/5 kérdező.. ***** válasza:

Ez felhasználótól függ meddig fogja bírni a nexus 4.A legdurvább játékokat lehet már nem vinné olyan jól(bár a maiakat szerintem elvinné).Böngészésre,fb-re stb-re jó lesz még jó pár évig,mivel belassulni egy nexus nak idő kell,na meg bízzunk benne,hogy megkapja az android M-t.

Most októberben jönnek az új nexusok,biztos még lemegy az ára az ötösnek,de már most kapni 60k-rt használtan.

2015. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát októberig nem szeretnék várni, ha lehet, még ebben a hónapban kellene új telefon.

Én is nézegettem a hirdetéseket, de sajnos 40k a max, 50k az már a legvége. Mindegy akkor várok 1-2 hetet hátha kifogok egy 5-öst olcsóbban.

Köszönöm mégegyszer. :D

2015. júl. 7. 11:32
 5/5 kérdező.. ***** válasza:
Rendben.Sok sikert!:)
2015. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!