Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénteken kapnék egy samsung...

Pénteken kapnék egy samsung grand prime lite telefont (már meg van véve) csak én döntöm el hogy kell e. Jelenleg egy sony xperia e telefonom van. Amiben egy olyan kártya van? Többi lent

Figyelt kérdés

egy olyan kártya van most az enyémben hogy minden hónapban megy rá 2000ft és net.. de ez a telefon nem valami jó nincs első kamerája..viszont amit kapnék telefont abban egy 70es kártya van én meg most 30as vagyok.Új számom lenne mondjuk csak pár barátnőmnek van leadva . Kifüggetleníteni nem lehet mert vagy kisül mivel ujj vagy ki lehet..de nem kockáztatunk..na szóval a lényeg az hogy maradok egy rosszabb telefonná viszont kapok netet és telefonálási pénzt vagy egy jobb telefont első kamerával ami ma már szerintem alap ..

Ki mit csinálna a helyemben?

Lehet várnom kéne egy jobb telefonra ?


2015. júl. 7. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz.
2015. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!