Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sufni boltokban vett telefon...

A sufni boltokban vett telefonokat lehet frissíteni?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben az első válaszoló azt írta, hogy az ezeken helyeken vett telefonokat nem lehet frissíteni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Ez mitől függ? Nekem fontos lenne a szoftverfrissíthetőség, ezért érdekelne, hogy mi a helyzet. Ezek nem hivatalos telefonok, ezért probléma lehet a frissítés?


2015. júl. 7. 09:12
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Csak akkor nem tudod frissíteni szerintem,ha a legolcsóbb csomagot választod amiben nem magyar nyelvvel,zacskóban kapod a telefont.Na azt biztos nem tudod frissíteni.Ha a legdrágábbat veszed akkor azt lehet frissíteni,de én nem vásárolnék ilyen helyen,mert garancia semmit nem ér amit adnak.
2015. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor hol vennél olyan telefont, ami jó, csak már kifutott modell, ezért a nagy boltok nem árulják? Nexus 5-öt pl. csak ilyen helyeken látok, nagy, komoly elektronikai boltban nem, legalábbis a neten.
2015. júl. 7. 09:44
 3/5 kérdező.. ***** válasza:

Például B-tel-től:

[link]

Ez nem gsm bolt.

2015. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Őket láttam már máshol is ajánlani. Kár, hogy nincs üzletük, ahova be lehet menni. Nem szívesen utalok előre 100e-t a neten, a futárnak meg csak készpénzzel lehet fizetni. Én az olyan boltokat szeretem, amin látszik a bolton magán is, hogy nagy, komoly cég, és kézbe vehetem megvétel előtt az árut.


De ha más nincs, akkor lehet, hogy ez marad.

2015. júl. 7. 10:23
 5/5 kérdező.. ***** válasza:
Sajnos nexus 5-t egyedül mediamarkt-ba meg régen telenornál lehetett kézbe venni mielőtt megvetted.Nem gyakori telefon,de a b-tel az nagy cég és megbízható.Nexus 5 fórumon rengetegen vásároltak már tőlük gond nélkül.
2015. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!