Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Easy-Shop Webáruház vélemény?

Easy-Shop Webáruház vélemény?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos? Nyár óta lett saját véleményed? :D
2015. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem. Most vannak tapasztalataim: olcsók a termékek, de ez is elfogyott az is elfogyott, hívogatnak, irogatnak, körülményesek 3-napba tellett a 3 napos szállításnál hogy közöljék hogy nincs, nők dolgoznak a telefon mögött viszonylag tömören próbálnak segítséget nyújtani, lehetőségeiknek mérten. Többet nem rendelek tőlük. Sajnos rá voltam kényszerülve hogy tőlük rendeljek, akartam több minden emiatt szétnéztem minek örülnék azt kosárba raktam, és nem kapom meg. Előre fizettem.
2019. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pannimami válasza:
Senkinek nem ajánlom!! Olvassátok el a vásárlói véleményeket az áruházról. Nagyyon sok a rossz tapasztalat! Nekem garanciális ügyintézésükkel van problémám, már több, mint 30 napja küzdök velük, és annak ellenére sem hajlandók visszafizetni a vételárat, hogy elismerték annak jogosságát. Húzzák az időt, előre kérik aláírni az Átvételi elismervényt (telefonon és e-mailben is kérték, tehát írásos igazolásom van róla), majd letagadják, de nem fizetnek. Már rég be kellett volna vonni a működési engedélyüket. Békéltető Testülethez fordultam, ahol már jól ismerik őket (ez is mutatja, hogy nem megbízható cég).
2022. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!