Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik online laptop boltnál...

Melyik online laptop boltnál lehet készpénzzel fizetni?

Figyelt kérdés
Van olyan laptop online bolt, ahol megrendeled, kiszállítják, majd kifizeted készpénzzel, amint a kezedbe adta? Laptopszalon, laptop.hu, ipon stb-nél van ilyen lehetőség?

2014. júl. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírásodnak megfelelő mód az utánvétel. Ennek csak az a hátránya, hogy még ki kel fizetned a pénzküldemény kézbesítésének díját az eladó felé, ami viszonylag nagy összeg az átutaláshoz vagy bankpénztári befizetéshez képest.
2014. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2014. júl. 26. 14:38
 3/4 belapus ***** válasza:

Az általad említett boltok honlapján megnéztem a fizetési feltételeket.Tudom, kicsit furcsa, de ezeket fel szokták tüntetni.

Laptopszalon:

"...II. Fizetési módok


A készülékek árának kiegyenlítésére többféle lehetőség is kínálkozik:

Készpénz, bankkártya (kivéve American Express)..."

A készpénzes fizetés a 7 üzletére vonatkozik.

Laptop.hu:

"...Fizetési módok:


Készpénzzel átvételkor: üzletünkben történő áruátvétel, ill. kiszállítás esetén...."

Úgy tűnik, 9 üzletük van.

Ipon:

"...itt választhatjuk ki először az Átvétel módját, hogy személyesen a Francia úton vagy a Dévai utcában, házhozszállítással vagy Pick Pack Ponton szeretnénk e megkapni a terméket....

Ezalatt választhatjuk ki a Fizetés módját, mely átvételkor készpénzben, előreutalással, online hitellel, bankkártyával és Paypal rendszeren keresztül történhet..."

2014. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!