Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Ipad-et ajánlanátok?

Milyen Ipad-et ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy rossz kategoria csak szerintem ezt tobben nezitek! Szoval nekem nem lenne szuksegem uj félere. Eleg lenne egy regebbi. A merete legyen eleg nagy de azert ne akkora hogy egy normalis noi taskaba ne ferjen el es hasznaltan vagy ujan legyen max 80 ezer kotul.

2015. júl. 7. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

[link]


[link]


Újonnan nem kapsz ennyiért, minit én nem vennék (akkor már elég egy 35-40 ezer forintos tablet.) Ha netezni akarsz WiFi nélkül is, akkor ilyet vegyél, az első ajánlat sztem jobb, de az én sima iPad2-m (olyan, mint a második ajánlat) 2 éve kifogástalanul működik, pedig rengeteget használjuk. A memória se mindegy, azért linkeltem be ezeket, mert sztem legalább a 32 GB kell, ezekbe nem lehet memóriakártyát tenni.

2015. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Az árat nezve minire gondolsz.. Wlső generációs van olcsóbban is..

Én jobban szeretem a nagyobbat, egy ipad 4-esem van ez mostha csak wifi és 16 os, akkor nagyjából fedi is a kivondolt árat, női táskában hordozom, dekiirnehéz a tokkal együtt .. Akkor még nem volt air..azt vennék..De jóval drágább a keretednél

2015. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

80 ezer körül semmilyet.


Air 2 vagy Mini 3, sztem csak ezt a kettőt érdemes megvenni.


Air 2: 165 ezer - 277 ezer

Mini 3: 130 ezer - 212 ezer

(árak: istyle)

2015. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem igen szoktak a 80 ezres kategóriában lenni ilyenek, ha csak nem használtan. Másrészt meg lehet itt többen látják, de valoszinű mégis kevesebben tudnak érdemi vbálaszt adni mint a megfelelő kategóriában, ahol olyan emberek járnak akik jobban vágják a témát.
2015. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Használtat semmiképpen ne vegyél!
2015. júl. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

ugyanmár...media marktban is, extreme digitalban is most van iPad mini 2 akció.

itt az edigital:

[link]


80ezer Ft, bőven kielégít minden igényt. nekem is ez van, bár mondjuk ha nem elég, akkor iPad Air-t kéne, azt már tényleg nehéz újonnan ennyiért beszerezni.


ennél régebbit meg ne vegyél szerintem, árak is összevissza vannak a használt piacon...elsőnél nagyon jól látszik, iPad 2-t akarnak 80ért adni...még úgy is drága, hogy 64 gigás és wifi+3G-s...maximum 65-öt érne, de inkább annyit se...és ugyanúgy vannak iPad 3-4-ek is 50-80ig...akkor meg már tökmind1, hogy azokkal szenvedsz, vagy veszel újonnan egy mini 2-t.

2015. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol mondom h ipad 3at se vegyel mar csak ujabbat, mert mar ez se adja at az ios elmenyt, mert egy lassu szr mar
2015. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem iPad Mini 2 (Retina)

Újonnan is megkapod már 80K körül.

Még mindig elég erős mindenre, Iphone 5S hardver van benne, pörög ahogy kell.


Ráadásul szerintem ez a tökéletes méretű tablet, nagyon kényelmes használni.

2015. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!