Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z2 vélemények?

Xperia z2 vélemények?

Figyelt kérdés

Most tervezek venni egy z2-tőt, akinek ilyen telefonja van leírná a véleményét ,tapasztalatait?

hauwei mate 7, s5, htc one m8, lenovo P70, lg3, közül választottam szerintetek jó választás?



2015. júl. 8. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Z1-esem van, de sztem jo döntés,z2-esnek a Z-k közül a legnagyobb kapacitasú aksival rendelkezik, melegszik az oldala de csak azert mert van benne egy hűtő pipa ami oda vezeti a meleget, vizbe nem raknam mivel a vizallósaga nem a legjobb,
2015. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Z2 megéri,most elég jó ár/érték arány.
2015. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sok tapasztalatot nem igen tudok irni, hisz csak 2 napja gyapálom.

Eddig minden oké vele villam gyors, aksi jól bírja.

Egyedül a melegedès tűnt fel nekem, hisz tényleg melegedik, de szerintem hozzá lehet szokni. Főleg azért is melegedik mert nyár van.

2015. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és hogy gsm bol vettem használtan és az előző tulaj valszeg sima micro usb vel toltotte (gyári), és ezért nekem kinyilik azaz ajtó egyfolytában sajnos. De kitalálok majd valamit ez ellen.
2015. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és a kamerát ne is említsem, gyönyörű képeket csinál, de tényleg. Szerintem káprázatos.
2015. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Z1-em van, ez nem melegszik, kamerája nagyon jó...


a vízállóságot még véletlenül sem próbálnám ki...első naptól dokkolón töltöm..a létező legkényelmesebb, praktikus megoldás...


a Z2 ennél sokkal jobb...


vedd meg.

2015. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!