Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás max.40...

Telefon vásárlás max.40 ezerig. Ki mit javasol?

Figyelt kérdés
Facebook, youtube, zenehallgatás. Ezek a fő felhasználási területek. Játék egyáltalán nem. Legyen strapa a telefon, meg az aksi bírja.

2015. júl. 8. 06:43
1 2
 1/15 kérdező.. ***** válasza:

Napi 30 ilyen kérdés van...Vissza is kereshetnéd.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké, de hátha ír olyan ember aki még nem írt és előáll valami új szimpatikus javaslattal. Sok a többi kommentben a nokia, lumia, stb.. az nekem nem kell.
2015. júl. 8. 07:35
 3/15 kérdező.. ***** válasza:
40k-ig 2 választási lehetőséged van.Vagy lumiát veszel vagy Moto E 2015-t.
2015. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi a jó a moto E-ben? Annyira ajánlod? Samsung sony, lg, stb... ezek fosok mind?
2015. júl. 8. 07:48
 5/15 kérdező.. ***** válasza:

Nagyon jó a motorola.Stock androidot futtat,sokáig támogatott ebben az alsókategóriában is! és gyors,nem fagy,nem laggol mivel stock android van rajta.Igen a többi márka ilyen alsókategóriában egy fos.

Ezt érdemes venni:

[link]

2015. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem én, és köszönöm az indokot bár fogalmam sincs mit írtál. A telefon nem nekem lesz, de nekem például egy LG L65-öm van, ami szerintem nagyon jó telefon, nekem se fagyott még(4 hónapja van meg), én elvárásaimnak tökéletes, legnagyobb hibája a 4gb meória, amiből a rendszer elveszi a 2/3át, Üzemideje 3-5 nap telefonálással + netezéssel. Fényképezője szabadban elmegy, a többi helyen fos, de előveszem a fényképezőgépet aztán csinálok normális képet. Tehát például ezt a telefont ajánlanám másnak. A moto E-vel az a bajom, hogy túl új, nincs tapasztalat engem a felhasználok véleménye érdekel, a tesztek másodlagosak, én nem bogarászom 100 szoros nagyításban a fényképet, hogy mennyire pixeles, meg elmosódott, zajos, meg mit tudom én.
2015. júl. 8. 08:01
 7/15 kérdező.. ***** válasza:

Hát akkor jó,mert a moto E 2015-nek is egy fos a kamerája,de ennyi pénzért.

Nekem van moto E 2015-m és csak jót tudok róla mondani.Akksija 3 napot kibír.A kamera úgy elmegy ha annyira nem fontos a minőség.8GB tárhelyből 5GB szabad ami sd kártyával bővíthető.Teljesítményben messze lehagyja az lg-t ami neked van,ráadásul szoftvertámogatottsága is van,ami általában inkább csúcskategóriában jellemző az lg,sony,samsung márkáknál.

Nem hiába ajánlják mindenhol a lumiák mellett a motorolát.Ráadásul nagyon megbízható márka.Még sosem halottam meghibásodást forumon sem itt gyk-n.

2015. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké, ez egy korrekt válasz volt. Köszönöm! A lumiát miért ajánlgatják, nekem elég a windowsból az asztali gép meg a laptop, köszönöm nem kell még a telefonomba is.
2015. júl. 8. 08:26
 9/15 kérdező.. ***** válasza:
100%
Telefonban azért jó a wp,mert olcsó,gyors és sokáig támogatják szoftveresen ami az androidnál egyik sem jellemző ebben a kategóriában kivéve a motorola.Egyébként egyáltalán nem hasonlít a gépen lévő windows a telefonéhoz.
2015. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bp1985 ***** válasza:
Azt viszont minden egyes esetben kifelejtik, hogy a moto e2015 nem kapható hivatalosan, magyarán ha baja van, viheted vissza az adott országba.
2015. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!