Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nen kapcsol be az iphone 4?

Miért nen kapcsol be az iphone 4?

Figyelt kérdés
Ha próbálom bekapcsolni nem reagál, ha töltőn van akkor bejön az alma logo kb 10 másodpercig majd újraindul és ugyanez (teljesejn fel van töltve, nem garanciás)

2015. júl. 8. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

én két dologra tippelnék. az egyik, hogy valószínűleg a bekapcsoló gombja hibás, így arra nem reagál.

a másik pedig talán jailbreak-elve volt, és nyomtak rá egy restore-t, ami így ezt eredményezi, hogy újraindulgat.


iTunes-al gépen próbálkozz...úgy még talán lehet életet lehelni bele.

2015. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kikapcsolt állapotból kezdj.

Itunest elindítod a gépen.

Nyomva tartod a home gombot, majd miközben tartod, rádugod az adatkábelt. Miután az itunes felismerte, jöhet a szoftverelés.

Az adataidat már bebuktad - de ezt szerintem tudod, npha azokat már se így, se úgy nem tudod lementeni...

További kérdés esetén gugli nagy barátod: "Iphone 4 DFU recovery" :)

2015. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 8. 15:37
 4/4 A kérdező kommentje:
A végén igazából elvittem szervízbe, majd ott összerakták újra, azt mondták rosszul volt összerakva, de teljesen működik és ez a lényeg, viszont igen, az adataimat teljesen buktam ez volt a kaptatófa, de legalább működik!! :))
2015. szept. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!